אימון לחיים

הקואוצ’ינג הינו מסע אישי מרתק לעבר העתיד. מטרתו העיקרית היא להביא את המתאמן ל”מצב החיים וההצלחה” המתאימים לו ביותר.
מסע זה מתבצע בשני מסלולים בו זמנית, המסלול המקצועי, שיטתי רציונאלי והמסלול הרגשי המחבר את המתאמן למה שהכי מתאים ונכון בחינתו.
ה”מסע” מצויד בכלים מוכווני תוצאות משמונה תחומי ידע ומקצוע. בשנים האחרונות, הקואוצי’נג הפך לאלטרנטיבה תכליתית וקצרת מועד לתחומי הטיפול והייעוץ הקלאסיים.
אימון לחיים מציג את האימון האישי והאימון הניהולי על בסיס העקרונות והפילוסופיה של האיגוד הבינלאומי ל – coaching, ה –I.C.F
זהו גם מדריך אישי לקורא המתעניין, למאמן, למתאמן ולמנהל.

מחבר:ראובן כ”ץ
בהוצאת איק”א – האיגוד הישראלי לקואוצ’ינג

חווית קריאה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

כותרים דומים

צעד צעדצעד צעד

הסדרה “צעד צעד” היא סדרת ספרי עיון והדרכה העוסקת בטיפול התנהגותי־קוגניטיבי (CBT) במגוון הפרעות. הסדרה מיועדת בראש ובראשונה למטפלים, ויש בה מידע רב ערך למטופלים ולבני משפחותיהם. כל ספר בסדרה מציג מידע על ההפרעה, תיאור מפורט של הליכים מבוססי מחקר לטיפול בהפרעה ודוגמאות של מטופלים שעברו את ההליכים הטיפוליים המוצעים. נוסף על כך, יש בכל ספר חוברת עבודה למטופל החופפת את ההליכים הטיפוליים.

הספר הראשון בסדרה מתמקד בטיפול בדיכאון קליני המכונה דיכאון מז’ורי (Major Depressive Disorder) ובאובדנות. הספר מכיל הנחיות לאבחנה בין דיכאון מז’ורי לדיכאון הנמנה עם הרצף הדו־קוטבי וכן הנחיות להתמודדות עם משבר אובדני.

הספר משלב את גישות הגל השלישי: הפחתת רומינציות, קְשיבות (מיינדפולנס), קבלה ומחויבות (ACT), תרפיה דיאלקטית־התנהגותית (DBT) ומכיל מידע מחקרי ותיאורטי על דיכאון והטיפול בו. לרכישת ספר מודפס: https://paypage.takbull.co.il/6hod2

לרכישת ספר דיגיטלי: https://bit.ly/3VrvnEc

הד”ר אריאל חן הוא עובד סוציאלי העוסק בטיפול התנהגותי־קוגניטיבי (CBT). הוא מטפל ומדריך מוכר על ידי איט”ה – האיגוד הישראלי לטיפול התנהגותי־קוגניטיבי. ייסד את היחידה לטיפול התנהגותי־קוגניטיבי לילדים ונוער שפועלת בתוך המרפאה הפסיכיאטרית לילדים ונוער רחובות בהנהלת הד”ר עירית אוריין. בעל תואר ד”ר מבית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטת חיפה.

שביל חוכמת המיליםשביל חוכמת המילים

במציאות החיים בעידן הנוכחי אנחנו מוקפים באינסוף סיסמאות ומסרים לחיים נכונים וטובים יותר. בספר זה מבקשת הסופרת והמאמנת אמירה לידר להפוך את המסרים לפרקטיקות יישומיות של החיים. לתפיסתה, מסר אחד חד, ברור, מזוקק ומעורר רגש, מספיק בהחלט כדי להיטמע ולחולל שינוי של ממש בחיינו.

מתוך שפע של תובנות ועל סמך ניסיון חייה זיקקה המחברת את ה-“אחת, שתיים, שלוש” שלה לכדי המלצות ברורות. היא מציינת מה עלינו להוציא מחיינו, מה עלינו להכניס לתוכם ומה מחובתנו לשמר.

זה קל, ברור, פשוט ליישום, והכי חשוב – את התוצאה תראו מייד. גם אתם מוזמנים להצטרף למאומנים רבים שכבר יישמו את הפרקטיקה הפשוטה הזו וחוללו שינויים מהותיים בחייהם תוך זמן קצר.

זכרו, קריאה היא רק השלב הראשון. על מנת ליצור שינוי, כדאי ליישם את ההמלצות בחיי היומיום שלכם.

אמירה לידר – ילידת 1954 מחיפה, בעלת תואר ראשון במדעי החיים ותואר שני במדעי הרוח, דירקטורית בנבחרת הדירקטורים החברתית, חברה בליגת השירה והמשוררים הישראלית, מאמנת ומגשרת – ניהלה במשך שנים רבות את קשרי החוץ של חברת תרופות בין-לאומית גדולה. כותבת ופעילה במגוון תחומי חיים ודעת, אם לארבעה וסבתא לשמונה.
בשנת 2008 נבחרה על ידי המגזין ‘דה מרקר’ לאחת מארבעים נשים פורצות דרך ומובילות שינוי בישראל.
עד היום יצאו לאור חמישה ספרים פרי עטה, שני ספרי שירה ושלושה ספרי ילדים.

סופרת: אמירה לידר
הוצאה: ספרי ניב
תאריך הוצאה: דצמבר 2020
מספר עמודים: 99 עמ’ מודפסים

קישור לרכישה

להעיר את הענק שבפניםלהעיר את הענק שבפנים

אנתוני רובינס, מומחה בינלאומי לאימון, מדגים בספר זה כי ביכולתנו ליטול שליטה מידית על חיינו:
ניתן לעצב מחדש את האמונות והערכים המכוונים את מחשבותיכם, רגשותיכם והתנהגותכם בכל רגע.
ההחלטות שלנו ולא נסיבות החיים הן אלה המעצבות את יעודנו.
בסיגנונו הדינמי והמבדר, ממלא אנתוני רובינס את הספר בשיטות ובטכניקות היעילות ביותר על מנת לרכוש שליטה על רגשותינו, גופנו, מערכות היחסים שלנו וחיינו ככלל.
מסע מרתק זה של גילוי עצמי, יעניק לכם את הכוח להשפיע על עצמכם ועל אחרים בעצמה.
באמצעות ספר זה תלמדו: מה אתם רוצים בחייכם, וכיצד להשיג זאת; כך שלא זו בלבד שתשיגו את מטרותיכם, אלא שתחוו אגב כך את הסיפוק שאתם ראויים לו.
כיצד לשחרר התלהבות ומוטיבציה, כיצד להתנתק מדפוסי התנהגות מגבילים, כיצד להשתמש בששת שלבי ההתניה הנוירו-אסוציאטיבית על מנת ליצור שינוי ארוך טווח.

המחבר אנתוני רובינס
משמש כיועץ לעסקים ולממשלות בארה”ב ומחוץ לה. בעשור האחרון יותר ממיליון איש נהנו מקלטות הווידאו והשמע שלו ומהשימוש בספריו.

לצאת מהקופסהלצאת מהקופסה

לצאת מהקופסה מבעיות לפתרונות.
כותבי הספר נמנים עם צוות מכון המחקר היוקרתי, מכון ארבינג´ר, מוסד אקדמי שמומחיותו ביישומה של “שיטת התוצאות” אותה פיתח, שיטה שנועדה לשפר את מערכות היחסים הבין-אישיות בין בני אדם בחייהם האישיים והתעסוקתיים.
מהן הבעיות עמן אנו מתמודדים בכל יום? עימותים וקשיים בעבודה, בחיינו הזוגיים, עם ילדינו.
תחושות השחיקה והעייפות בקשיים והבעיות המעכירות את יחסינו עם הזולת.
על פי שיטת אימון זו, ישנו מקור אחד הגורם המרחיק הורים מילדיהם, בין בני זוג והוא גם הגורם המפריד בין עמיתים לעבודה.
מאחר שכל היחסים הבין אישיים נבנים על ידי בני אדם, הקשיים והבעיות עמם כולנו מתמודדים – זהים במהותם.
ברגע שנכיר בעובדה זו, נוכל “לצאת מהקופסה”

הקופסה הינה החשיבה המזמינה בעיות לחיינו. רק אם נראה את האדם שבזולתנו כך נוכל לשנות באופן משמעותי את מידת שביעות הרצון שלנו בחיינו האישיים, המשפחתיים והתעסוקתיים.

האדם מחפש משמעותהאדם מחפש משמעות

מתוך הספר:
“אחת היתה מחשבתנו: גוף זה שבכאן, גופי, הריהו, בעצם, כבר גוויה. מה קרה לי? אין אני אלא חלק קטן מהמון גדול של בשר אדם… של המון שמאחורי תיל דוקרני, שדחסהו לתוך כמה ביקתות עפר; המון שיום-יום חלק ממנו מרקיב והולך, מכיוון שחדל להיות”

אם יש ספר שעיצב את תפיסתי לגבי החיים הרי זהו ספר זה! פרופסור ויקטור פרנקל מתאר את חוויותיו כאסיר במחנה השמדה ואת גישתו למציאת המשמעות בחיים. מתוך חוויותיו העוצמתיות הוא הגיע למסקנה כי רק מי שמצא משמעות ומטרה ברורה יצליח להתמודד עם הקשיים שהחיים מציבים לו.
גישות קואוצ’ינג רבות מאמצות את גישתו פרנקל, וההנחה, שהאדם הוא הקובע את מצבו לא פחות מהחיים עצמם ומנסיבותיהם.
לכן, עליו לקחת אחריות על חייו ולעצב אותם כרצונו. בהתאם לרוח זו, נדרש המתאמן לזהות, בתהליך הקואוצ’ינג, את ערכיו הייחודיים, ודואג לחזק אותם ולהביא לביטוי מקסימאלי את צרכיו. הוא נדרש ליטול אחריות על חייו, תוך פיתוח יכולות בצורה יצירתית, ושינוי יחסו למצבי חיים שנתפסו עד עכשיו באור שלילי.

ויקטור פרנקל (1977-1905), פרופסור לנוירולוגיה ולפסיכיאטריה, אבי תורת הלוגותרפיה והגישה הפסיכותרפית למציאת משמעות לחיים, הלכה למעשה.
סמוך לאחר שחרורו ממחנות הריכוז בגרמניה הנאצית, כתב פרנקל תוך שבועיים את ספרו הראשון “האדם מחפש משמעות”. 

הוצאה: כנרת זמורה דביר
מחבר: פרו’ וקטור פרנקל
תרגום: חיים איזק
מספר עמודים: 216

כאן בשביל לחיותכאן בשביל לחיות

יש רגעים בחיים שבאמת צריך לעצור ולהודות, להודות על ההישגים (הקטנים והגדולים) להודות על הדרך, על האתגרים, על הקשיים, על האנשים, על ההתמדה, על הנחישות, על הסבלנות, על האיפוק, על קור הרוח, על המיקוד במטרה.
לפני 3 וחצי שנים עלה לנו הרעיון הספונטני – לכתוב ספר Tal Amar
הרעיון עלה מתוך הצורך להנגיש לכמות גדולה של אנשים מכל הארץ ומכל העולם את דרך החיים הפשוטה ליצירת חיים בריאים ובעלי משמעות
דרך חיים פשוטה שתאפשר לכל אחד מהאנשים לחיות עם אנרגיה גבוהה, עם משמעות, עם סיפוק ועם השראה.
דרך חיים שתעזור לכל אחד מאיתנו לדעת מהם הערכים שמובילים אותנו בחיים ומהן החוזקות שיעזרו לנו להשיג כל דבר שנראה לנו בהתחלה בלתי אפשרי.
דרך חיים שתאפשר לנו לחיות בחופש אמיתי – חופש פיזי, מנטלי, רגשי ורוחני.
בעזרת הספר אתם תגבירו את רמת המוטיבציה שלכם ותלמדו איך להצית אותה כל פעם מחדש,
אתם תגבירו את רמת המסוגלות העצמית שלכם, את הביטחון העצמי שלכם ואת האמונה בעצמכם.
כל עמוד וכל שורה שתקראו יעזרו לכם לחיות בריא, בעוצמה ובתשוקה.

ישנם שני סוגים של אנשים: אלה שהתעוררו היום בבוקר והמטרה היומית שלהם היא להישאר בחיים, תרתי משמע, “לשרוד” את היום, “להחזיק מעמד” ולחכות שהיום יסתיים כבר. מנגד, ישנם אנשים שהתעוררו הבוקר עם טירוף בעיניים, עם נחישות להגשים את עצמם, עם רעב ללמוד ולהשתפר, עם תשוקה בלתי נגמרת להגשים את החלומות שלהם. במה תבחרו היום? מה תרצו לעשות, ״להישאר בחיים או לחיות?”

הספר מציג לכל אורכו שאלות עוצמתיות, עקרונות וכלים פשוטים אך משמעותיים שרוב האנשים פשוט שכחו ליישם כי הם נשאבו לתוך מירוץ החיים שלהם. כלים אלה תורמים לחיים בריאים ומלאי הגשמה, אנרגיה וסיפוק. בעזרת השאלות שתישאלו בספר, אתם תגבירו את רמת המודעות לחיים שלכם ולתוצאות שלכם במגוון התחומים בחיים, ויחד עם זאת תקבלו בהירות, תסירו את הערפל ואת חוסר הוודאות שמונעים מכם להשיג את המטרות שלכם ומונעים מכם לחיות חיים בריאים בעלי משמעות.

בעזרת הספר, אתם תגבירו את רמת המודעות שלכם לרצונות האמיתיים שלכם ולסביבה שלכם ותעלו את רמת המוטיבציה והמסוגלות העצמית שלכם לעשייה מקדמת עבור החיים שאתם מאחלים לעצמכם.

טל וגל, אחים, תאומים, מדבקים באנרגיות החיוביות שלהם,באופטימיות שלהם ובאהבה שלהם לחיים!

הם מאפשרים לאנשים לבחור חיים בריאים ומאוזנים שתואמים את אורח החיים שלהם, את הצרכים שלהם ואת הערכים שלהם. הם מעניקים לסביבה שלהם את הביטחון ואת הידע שצברו עם השנים לעסוק בדברים שהם אוהבים מתוך תשוקה אמיתית ורצון להתפתח, להנהיג את החיים
שלהם ולהעצים את הסביבה שלהם.

טל וגל מאמינים באיזון בכל תחומי החיים, שכל אדם בעולם יכול להרגיש מצוין עם עצמו ועם הגוף שלו ושכל אדם יכול לבטא את עצמו ולממש את השאיפות הכי גדולות שלו על ידי חיבור אמיתי לחוזקות שלו ולתשוקות שלו.

  • הוצאה לאור: ספרי ניב
  • מחבר: טל וגל עמר
  • מספר עמודים: 243

להזמנת הספר

כואב אבל פחותכואב אבל פחות

“כואב, אבל פחות” הוא מדריך מעשי להתמודדות עם כאב פיזי או נפשי שמתמשך לאורך זמן. הספר דן בהרחבה במהות הכאב ובגורמים האפשריים לו שנובעים מההתנהלות היומיומית, כיצד אפשר לזהותם ועצות לשינוי ולשיפור.

המוטיב המרכזי הוא הכאב והגורמים האפשריים לו והתובנה שאנו יוצרים את המציאות שלנו ורק אנחנו יכולים לשנות אותה. אם כואב לנו פיזית או נפשית זה סימן שאנו מתנהלים בדרך שאינה מתאימה לנו. דרך זאת עלינו לזהות ולשנות. הכאב הוא דבר טוב, והוא ממלא תפקיד חשוב בקשר שלנו עם עצמנו – הוא קורא לנו להתעורר ונותן לנו הזדמנות לשינוי כדי לצמוח – להיות יותר ולהתפתח, להרגיש יותר טוב, להצליח וליהנות. 

בספר פירוט הגורמים האפשריים לכאב שנובעים מההתנהלות היומיומית שלנו, כשהדגש הוא על ההתנהלות המונעת מגורמים נפשיים-פסיכולוגיים ופחות מגורמים פיזיים, שכמובן אין להתעלם מהם. הדרך המוצעת להתמודדות: שיטת אלכסנדר שמתניעה תהליך של שינוי דרך הגוף הפיזי לשינוי ההתנהלות הפסיכו-פיזית – קשר של גוף-נפש, ואימון אישי להעמקת התהליך. 

כל גורם לכאב מוסבר בשפה פשוטה ובהירה, זוכה לניתוח ולהצעות להתמודדות – עצות “מה עושים?” כשהתשובה לכל השאלות מתחילה בהתבוננות ובגילוי של מי הננו באמת. כדי להבין מה עלינו לשנות עלינו לגלות את המקור, את עצמנו המקורי, ואז נוכל להשוות את מה שאנו עושים למה שמתאים לנו. הספר מציע דרכים לטפל בכאב שלא דרך הכאב עצמו, אלא מתוך הבנה של הגורמים לו והתמודדות עמם. 

החלק השני “הכאב ואנחנו” הוא הפרק העיקרי של הספר והארוך ביותר, בו תיאור מפורט של מהותו של הכאב וניתוח הגורמים ללחץ שמוביל לכאב. פרק זה מתחלק לפרקי משנה: אנחנו לעצמנו – הרגלים שגויים שלנו כלפי עצמנו, הסביבה ואנחנו – הרגלים שגויים שלנו כלפי הסביבה ושילוב בין שניהם. 

דוגמאות לגורמים לכאב – אנחנו לעצמנו: חוסר אהבה עצמית, חוסר ביטחון עצמי, חוסר תשוקה לחיים, חוסר התלהבות וחוסר מוטיבציה, פחד מכישלון ופחד מהצלחה, פחד מכאב, דחיינות, פרפקציוניזם יתר, שליטת יתר, שיפוטיות יתר, אי-דחיית סיפוקים, חוסר מחויבות לעצמנו ולסביבה, חוסר נטילת אחריות על חיינו, חוסר חיבור לעצמנו, מלכודת הנוחות – תקיעות, לחיות בחרטה ותזונה.

דוגמאות לגורמים לכאב – הסביבה ואנחנו: רצייה חברתית והמובן מאליו, שאפתנות יתר, מוטיבציית יתר, כוחנות יתר, הישגיות יתר ותחרותיות יתר, קורבנות, אשמה, לחיות בהשוואה לאחר, לקנא בזולת, תלות יתר בסביבה והיאחזות בכעס.

דוגמאות לגורמים לכאב אנחנו לעצמנו ולסביבתנו: חוסר כבוד לעצמנו ולזולת, אי-הצבת גבולות.

איך נשנה? בספר עצות לשינוי.

איך נשנה את ה”יותר מדי” ונהפוך אותו ל”במידה”?

כיצד נמלא את ה”חוסר”, את ה”פחות מדי” ואת ה”אי” – כיצד נתאזן?

מקום נרחב מוקדש בספר לתהליך השינוי. תהליך הצמיחה מתחיל בשינוי התנאים שבהם אנו פועלים. בחלק הרביעי של הספר פירוט המרכיבים ההכרחיים בדרך אל השינוי וסיסמאות לחיים/חיזוקים כאסטרטגיית לימוד.

בספר מוצגים בהרחבה האמצעים להוראת הדרך אל השינוי: שיטת אלכסנדר – הסבר על השיטה ותמונות של עבודה על התנועות הבסיסיות של חיי היומיום ושימושים בשגרה, האימון האישי – קואצ’ינג, הספר “מפריצת דיסק לפריצת דרך: ממשבר להתחלות חדשות” והספר “מכאב לצמיחה: מדריך לשינוי והצלחה” – שני ספריה הראשונים של המחברת.  

זהו ספר אימון/עבודה, קריאת השכמה להתעורר, לקום ולעשות מעשה. מטרתו לעורר אצל הקורא את המדריך הפנימי שחבוי תחת שכבות הגנה שנוצרו כדי לשרוד. כשמדריך זה מתעורר יהפוך הקורא למורה של עצמו כי מודעות להתנהלות השגויה שגורמת לכאב היא תחילת הדרך אל השינוי. רק כשיראה הכאב שהוא יכול לסמוך עלינו שיותר לא נזיק לעצמנו הוא יעזוב.

הספר נכתב מניסיונה האישי של המחברת אתי סהר, מורת דרך לשינוי באמצעות שיטת אלכסנדר והאימון האישי ומתהליכי שינוי שעברו תלמידיה. היא מציעה דרכים לטפל בכאב מתוך הבנה שהגוף פועל כשלם של גוף-נפש, הכרה גם בהיבטים הרגשיים כגורמים לו והתמודדות עימם.

התקווה היא שכתוצאה מהפתיחות שתיווצר אצל הקורא בעקבות קריאת המדריך המעשי הזה, הוא יבין שחייו יכולים להיות בעלי איכות הרבה יותר טובה, ויתעוררו אצלו הרצון והצורך להתחיל בתהליך של שינוי.

חשוב לציין שהספר אינו מחליף את המורה לשיטת אלכסנדר או את המאמן האישי. את שיטת אלכסנדר אי אפשר ללמוד מספר ומהנחיות כתובות או מילוליות בלבד כי אנו פועלים בהרגלים אוטומטיים. במצב של כאב איננו יכולים להסתמך על התחושה שלנו, שגם היא מושפעת מההרגל, ולכן לעיתים היא בלתי אמינה. ללימוד שיטת אלכסנדר נדרש המגע האישי, המכוון והמאוזן של המורה. התלמיד מתנסה שוב ושוב בתנועות החוזרות ונשנות כך שהחוויה וההסבר המילולי מתקשרים ומתאחדים בתודעה שלו.

הספר גם לא יכול להחליף את האימון האישי שבו נדרשת הקשבה של מאמן, שיקוף הנאמר ותמיכה במתאמן בתהליך השינוי.

מהשינוי שעברה אתי סהר ומפריצת הדרך שלה היא מנסה לעזור לכם הקוראים לעזור לעצמכם לצאת לחיים מאושרים ומספקים כשאתם חופשיים מכאב. היא מציעה בחום להסתייע בלימוד שיטת אלכסנדר, שהצילה אותה, בשילוב עם האימון האישי שעל מהותם היא כותבת.

  • כותבת: אתי סהר מלמדת את שיטת אלכסנדר ומאמנת
  • הוצאה:ePublish
  • תאריך הוצאה: אוקטובר 2019
  • מספר עמודים:207 עמ’ מודפסים

להזמנות: מאתר עברית

עולמות מופלאיםעולמות מופלאים

מתוך הפרק הראשון – עולמות מופלאים:
“אפשר לדרוש מאנשים לעשות דברים שונים ומגוונים, אך אם לא ניתן להם כלים משמעותיים רק מיעוטם יוכלו להציע תוצאות רצויות. כבר בתחילת דרכי כמאמן הבנתי שעלי לפתח כלים ותרגילים משמעותיים שבעזרתם אוכל, לאט לאט, לסגל למתאמנים תכונות, שלא בהכרח טבועות בהם. לשם כך, יש צורך והכרח לא רק לתרגל מצבי מעבר ותגובה – אלא לאמן אותם.

מהו ההבדל בין תרגול ואימון?
אימון הוא שלב מתקדם יותר מאשר התרגול. האימון הוא זה שמייצר מצבים מדמי מציאות.
ניקח כדוגמה איך ילד לומד לעמוד: ראשית הוא ינסה לחקות אותנו, ייעזר באמצעי עזר כמו שולחן או ספה, ייפול, ושוב ינסה – לקול תשואות הקהל – עד שיצליח לייצב את עצמו ללא אמצעי עזר. שני השלבים הללו הם בגדר לימוד ותרגול. השלב הבא יהיה אימון הטכניקה שנלמדה. בשלב האימון יכנס מימד נוסף, והוא: מתי כדאי לעמוד ומתי רצוי להתכופף או לשבת, וכיצד לעשות זאת כמה שיותר מהר וכמה שיותר יעיל. החזרה על הטכניקה שנלמדה היא תרגול, אך ההבנה מתי ואיך להשתמש בטכניקה במצבי אמת – או במצבי לחץ (הרחבה על ההבדל בין לחץ ומתח תוכלו למצוא בהמשך הספר בפרק “איזה לחץ”), או שיפור היכולת לפעול במהירות, הוא האימון. האימון, מטרתו להכין אותנו למצבי מציאות.
אני רוצה להזמין אותך לצלול יחד איתי לעולמות מופלאים באמצעות ספר זה. אפשר כמובן לקרוא את הספר מכריכה לכריכה בצורה ליניארית, אך זהו ספר שונה, רב מימדי, שילווה אותך במהלך היום יום. ניתן לשלוף אותו בכל זמן, לתרגל את התרגילים בסוף כל פרק באופן אקראי או לפי מה שברצונך לתרגל באותו רגע, ובעיקר – לבלות וליהנות, ללמוד ולהתאמן בכיף. אני ממליץ לך לדלג בספר להנאתך.”

תוכן עניינים

3- פתח דבר
5- עולמות מופלאים
16- מוטיבציה
34- האבולוציה של התודעה
50- האבולוציה של האימון
64- בקרה מול ביקורת
74- תודעה רבודה
84- אימון קוגניטיבי תגובתי
92- כיצד להתאים את אפליקציית 12React
101- שליטי הרגש
105- איזה לחץ
112- פחד
116- כעס
123- החיוך יפה לבריאות
126- זה הכל בראש שלך – קופסת הפלאים
131- אסרטיביות
136- פרדוקס המטרה
139- הכשלון בדרך להישג
146- שואבי האנרגיה
153- שו”ת – שאלות ותשובות
156- סוף זה תמיד התחלה.

הוצאה לאור: גארנט
מחבר: קואץ’ אגמון
מספר עמודים: 160

להזמנת הספר

מה שבראש שלימה שבראש שלי

ספר הילדים שלי “מה שבראש שלי” משמש באימון הילדים ומלמד אותם לשמוח במי שהם
לפרגן לאחרים ולהביט בהומור על סיטואציות “מלחיצות” שהם עשויים להתקל בהם ולנסות לעשות גם דברים שלא ניסו למרות שהם חושבים שהם לא ממש טובים בהם.

מחיר 40 שח.

כותבת אופירה שטטמן
סופרת לילדים ומאמנת מוסמכת
עם התמחות באימון ילדים עם הפרעות קשב וריכוז והדרכת הורים.

לרכישה: 0525561049.